piątek, lipca 13, 2007

Iran coraz bliżej....

Dziś zrobiliśmy kolejny krok w kierunku państwa wyznaniowego. Minister Roman Giertych podpisał dziś rozporządzenie na mocy którego ocena z religii będzie wliczana do średniej.

W taki oto sposób tak samo ważna na świadectwie jest ocena z przedmiotów które bazują na weryfikowalnych faktach, jak ocena z religii.

Dodatkowo religia jest przedmiotem, w którym państwo nie ma żadnego wpływu na program nauczania. Jeżeli ktoś zacznie głosić na lekcjach religii, że np. źródłem wszelkiego zła na świecie są Żydzi/komuniści/cykliści/ateiści/niebieskoocy to uczeń który się tego nie nauczy i nie powie tego w trakcie odpowiedzi będzie miał gorszą średnią od takiego który to powie. Dzięki gorszej średniej będzie miał mniejsze szanse na lepszą szkołę.

Dzięki tej decyzji będziemy mieli równych i równiejszych.

Dziękuję w tym miejscu wszystkim wyborcom PiS, LPR i Samoobrony. Dzięki waszemu wyborowi zrobiliśmy kolejny krok w kierunku Iranu. A jak za parę lat nie pozwolą wam na badania prenatalne [bo wg. kościoła katolickiego niebezpieczne dla "dziecka poczętego"], rozwód [bo niezgodny z nauką kościoła], antykoncepcje [też niezgodna], czytanie książek które są na indeksie, czy cokolwiek innego co lokalny ajatollah uzna akurat za niezgodne z religią to pamiętajcie TO TYLKO I WYŁĄCZNIE WASZA WINA.


Podobne postybeta
Trybunał zdecydował.
Bigotland - kraina bigotów
Ustępstwa
Manipulowanie statystyką
Żenada....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz