sobota, sierpnia 18, 2007

Bigotland - kraina bigotów

PO, PiS? Jeden pies. To i to tacy sami bigoci.
Jedyna różnica że PiS kreuje się na obrońcę biednych, a PO woli "inteligencję".

Zaraz po tym gdy nowy szef MEN - Ryszard Legutko powiedział w telewizorze, że nie jest entuzjastą wliczania oceny z religii do średniej odezwał się pan Sławoj Leszek Głódź, a pan Dziwisz oskarżył biednego Legutkę o chęć prześladowania katolików. Koniec końców Centrum Informacji Rządu poinformowało, że religia będzie wliczana do średniej. I nie liczyłbym, że za rok nowa władza zbudowana tym razem przez PO zmieni to.

Dzięki bigoterii kościół w Polsce wkrada się w każdą dziedzinę życia ostro i brutalnie.

Religia została wprowadzona do szkół tylnymi drzwiami, edukacja seksualna ustawą... religia jest do teraz, nawet będzie wliczana do średniej, edukacji seksualnej nadal nie ma i nie będzie.
Dzięki temu przeciętna 14 latka wie, że można połykać, ale nie wie czy nie zajdzie od tego w ciąże [autentyk! słownictwo oryginalne].

10 lat temu w Dalikowie dziewczynę przygniotło drzewo na przykościelnym cmentarzu, sąd przyznał jej 350 tysięcy złotych odszkodowania od parafii. Do teraz dostała niecałe 30 tysięcy złotych bo przecież kościoła [budynku] nie można zlicytować. W tym samym czasie kościół zagarnął kilka miliardów złotych w ramach różnych dotacji z budżetu.

Gdy w Warszawie homoseksualiści [czy używając poprawnego języka polskich "elit" pedały] chcieli przeprowadzić Paradę Równości ówczesny prezydent Warszawy, a teraz Polski nie zgodził się na to, inni politycy prawicy wtórowali mu mówiąc o homoseksualizmie jako o chorobie. [warto przypomnieć, że Polska odwołała się od orzeczenia Trybunału Praw Człowieka stwierdzającego, że decyzja pana Kaczyńskiego była niezgodna z prawem]
Jakoś jednak siedzieli cicho gdy niejaki pan Petz, z zawodu arcybiskup wykorzystywał w taki wg ich słów chory sposób, podwładnych mu młodych kleryków.

Gdy Trybunał Praw Człowieka uznał, że Polska złamała prawo uniemożliwiając pani Alicji Tysiąc przeprowadzenie aborcji kościół wraz z politykami prawicy i bandą dziennikarzy bigotów zawyli, że to skandal.
Żaden z nich jednak nie zainteresował się losami Alicji Tysiąc i jej rodziny wcześniej.

Gdy pojawia się na horyzoncie rocznica śmierci, urodzin, mianowania? Karola Wojtyły na papieża od razu staje się to tematem głównym wszystkich newsów, dziennikarze bigoci piszą peany na temat "Wielkiego Polaka", "Autorytety Moralnego". Sęk w tym, że praktycznie żadne z tych dziennikarzy, a tym bardziej odbiorców ich newsów w życiu nie przeczytał niczego co Karol Wojtyła napisał.

To nie Rydzyk wraz z Samoobroną i LPRem wprowadzają w naszym kraju Ciemnogród. Ciemnogród przywlekli tu bigoci którzy teraz są w PiS, PO, PSL.
Wielu z nich było też w partiach tworzących LiD.

Ale z liczących się jeszcze w polityce jedynie w LiD znajdują się jeszcze tacy, którzy stawiają się przeciwko tej bigoterii.


Podobne postybeta
Pełzająca ofensywa
Iran coraz bliżej....
Religia w szkole
"Obiektywizm"
Iluminacja... czyli "Oświeciło mnie"...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza