poniedziałek, kwietnia 24, 2023

Przydatne i nieoczywiste "narzędzia" czy rzeczy, które pomagają w podróżach

Przydatne narzędzia jakie odkryłem w ciagu paru ostatnich lat...

Scyzoryk, a dokładniej Victorinox Swiss Champ.
Bardzo przydatny w podróżach :-) najczęściej używam z niego nożyczek (bardzo dobrze się nim otwiera torebki z budyniem ;-)) i co dziwne "śrubokrętu" który używałem już kilkukrotnie do odpowietrzania kaloryferów ;-)


Linijki (najlepiej przezroczyste) do skanowania. Jeśli Twoja firma wymaga zeskanowania paragonu to zawsze jest problem z wyprostowaniem draństwa, jeśli to chcesz zrobić przy pomocy telefonu.

Ale przyciśnięcie boków paragonu przezroczystymi linijkami rozwiązuje problem :-)

Telefon z Androidem jako repeater sygnału WiFi. Przydatne gdy w hotelu czy podobnym miejscu zasięg WiFi jest dobry np. przy drzwiach, ale już nie taki dobry dalej ;-)
Wystarczy wziąć telefon z Androidem, który jest podłączony do WiFi i włączyć hotspot :-) od razu w całym pokoju mamy lepszy internet :-)

MINIX NEO P3 100W Turbo 4, czyli 4 portowy zasilacz, który jest w stanie ładować laptopa do 100 W, albo w tym samym czasie laptopa z 45 W, iPada z drugiego portu 30 W i jeszcze 2x7.5 W dla innych cosiów ;-)

Podręczna 60 m kula do wykrywania gdzie uderzy piorun ;-), wg What's If wystarczy taką kulę ze sobą nosić i jak zaczyna być burzowo to położyć ją na okolicy i wszędzie gdzie będzie dotykała to jest szansa, że trafi w to miejsce piorun.
Podobne postybeta
Uniwersalny zasilacz ;-)
Błysnęło, huknęło i zepsuło telewizje :-(
Paragon - zostawić czy wyrzucić?
Czy kosmita zobaczy rusztowania?
Jechałem Teslą 3 :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz