piątek, stycznia 04, 2013

Tagi NFC w ubraniu..

Chce takie :-)
Próbowałem dziś z zegarkiem i pod się mieści taki tag, ale zegarek jest metalowy i go tłumi, a znów pasek jest jednak trochę za wąski ;-)

A chciałbym bo mam kilka pomysłów na wykorzystanie.
Np wchodząc do pracy przejeżdżałbyn po zegarku i od razu startowałby timer liczący ile czasu jestem w pracy (przy wyjściu drugi raz nad zegarkiem i timer stop).
Albo wsiadam do tramwaju, przesuwam nad kolanem czy czymś tam i liczy się czas w dół coby przypomnieć jakby czas jazdy przekroczył 20 minut i trzeba by skasować kolejny bilet...

Dużo pomysłów :-)

W weekend sprawdzę czy nie wystarczy 1 tag i Tasker ;-)
posted from BloggeroidPodobne postybeta
Samung Galaxy Watch - pierwsze wrażenia marne.....
Łuna - luna ;-)
Asus EEE 900 ;-)
Znów urlopowy jet lag ;-)
Pokrowiec - zdeużytecznik ;-)

2 komentarze:

 1. A nie lepiej korzystać z biletów komórkowych, trzeba by sprawdzić czy któraś aplikacja wibruje w momencie skończenia się ważności biletu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy.

  Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany zakupem Tagów oraz Akcesoriów NFC - zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

  www.infc.pl

  Bardzo bogaty wybór produktów, od zwykłego Taga po długopis NFC. Możliwość umieszczenia własnej grafiki na wybranych produktach. Atrakcyjne ceny oraz rabaty dla osób kupujących większe ilości.

  Dodatkowo na naszych stronach internetowych, znajdą Państwo wiele przydatnych informacji dotyczących produktów NFC, ich programowania, budowy oraz chipów na jakich pracują.

  Zapraszamy do zakupów i kontaktu z nami. Chętnie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

  Pozdrawiam,
  Zespół iNFC Polska

  OdpowiedzUsuń