piątek, grudnia 21, 2012

Pomysł na aplikacje...

Tak sobie myślę, że można by było stworzyć takie proste narzędzie, które pozwalałoby na rejestrowanie rozmów na Androidzie...

Tzn. po rozmowie można by było sobie napisać o co chodziło i co powinno się pokazać w momencie kolejnego telefonu do albo od tej osoby (albo numeru).
Np. niezbyt mam ochotę dodawać bank do książki, ale chciałbym móc sprawić, że w razie kolejnego telefonu pojawiła by się informacja, że 3 miesiące temu próbowali mnie przekonać do złotego konta... O można by było dodawać np. reagowanie na zakresy numerów.

Albo możliwość łączenia rozmów i maili z jakąś sprawą.
Chce np. kupić samochód i wrzucam tam wszystkie rozmowy i maile "samochodowe".... Chociaż z mailami to byłby raczej problem... Ale można sobie coś wyobrazić.

To jeszcze w połączeniu z dialerem, który zgadywałby do kogo teraz najprawdopodobniej chcemy zadzwonić....

Jak dzwonią rekruterzy to takie coś też by było pomocne...

Albo w rozmowie i użylibyśmy wymówki, że jesteśmy np. na wakacjach za granicą i nie możemy zbytnio rozmawiać bo to kosztuje majątek, a w razie późniejszej rozmowy były hint coby uwiarygodnić wymówki.

Inna sprawa, że jak się znam to po pierwszym szale używania by mi przeszło :-)

[dodane po chwili]
A pomyślcie coby było jakby taką aplikację połączyć z rozpoznawaniem twarzy w okularach Google :-)
Od razu pełne dosier osoby z którą rozmawiamy (lub osób) i info "wisi Ci 50 PLN za ....", albo co gorsza "jesteś winny 300 PLN za ..." ;-)

A podrywacze czy podrywaczki jaki by mieli z tego zysk! ;-) Np. statystyka sukcesów z podobnymi osobami ;-) tudzież informacja, że ta osoba lubi kanarki i spacery po plaży ;-)
Albo na widok żony/męża przypomnienie o nadchodzących urodzinach/rocznicach ;-)

posted from BloggeroidPodobne postybeta
Galileoskop złożony ;-)
Gdybym miał okulary Google.... (znaczy, kiedyś będę miał ;-))
Części samochodowe
Kuchenka mikrofalowa
Kartka i ołówek