wtorek, kwietnia 19, 2011

Nowa pozycja na liście "chcem!" ;-)

Oficjalnie wciągam na listę "chcem!" [czyli, rzeczy, które chcę, a chcę tak bardzo, że przypomina to chcenie 3 latka ;-)] Asus EEE Pad Transformer.

Czyli 10 calowy tablet z Android 3.0 Honyecomb, który ma na dodatek stację dokującą, która robi za klawiaturę :-)

Wg. tej informacji ma kosztować taki model ze stacją dokującą około 1999 złotych i ma być dostępny w Polsce już w maju...... chciałbym żeby to była prawda :-) Choć nie miałbym nic przeciwko zmniejszeniu ceny i/lub odległości w czasie do premiery ;-) Prawdziwość daty powinno się dać ocenić na podstawie tego kiedy dostępna będzie wersja EEE Pada Transformera bez stacji dokującej (cena około 1899 złotych wg. tej samej informacji), która ma być dostępna już pod koniec kwietnia (technicznie, jutro się zaczyna 3 dekada (czyli w środę, bo dziś mam już wtorek, choć uważam to za poniedziałek w nocy)).

Bardzo mi się podoba Tegra 2, 1GB RAM i Honeycomb (w końcu byłby jakiś użytkownik Bloggeroida na Honeycomb ;-) i tablecie innym niż Galaxy Tab (obecnie 71 użytkowników, co jest liczbą większa niż liczba userów Bloggeroida w Polsce, ale mniejsza niż Szwedów, a nawet Indonezyjczyków. Najwięcej jest mieszkańców USA). Na HDMI (niestety mini, choć na filmach wygląda tak jak to które mam w laptopie ;-)) i USB też nie narzekam ;-)

Jednym słowem - "chcem!!!"


Podobne postybeta
Pokusa, problem, zaskoczenie i spostrzeżenie ;-)
No i gdzie jest mój tablet? Gdzie?
Niepomyśleli....
Asus EEE Pad Transformer - pierwsze wrażenia
Chcem 4 cale w telefonie :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz