niedziela, sierpnia 02, 2015

Rycerz na białym koniu? ;-)

Wiele wskazuje, że stanie się rzecz niemożliwa do wyobrażenia sobie jeszcze rok temu, PiS wygra wybory i będzie mieć premiera.

PiS ma problem z władzą, za bardzo totalni są, jako PC byli, jako PiS też, teraz będzie najpewniej tak samo.
Jak tylko wygrają wybory i nawet uczynią z Beaty Szydło premiera to zaraz na tylnym siedzeniu usiądzie Jarosław Kaczyński, a do rządu wejdzie Macierewicz.
Wszędzie będzie się lał jad i szalone pomysły, a to bykowe, a to reparacje wojenne od Niemiec, Szwecji (za Potop), Rosji (za 1612) i Czech za spalenie Gniezna.
Wszędzie będą stawiane pomniki Lecha Kaczyńskiego.
Pojawią się w sejmie projekty całkowitego zakazu aborcji, będą pomysły przywrócenia kary śmierci, będzie masa pokazówek w TV i tak dalej.
Do tego Kukiz, który się do Sejmu pewnie też dostanie będzie walczył z PiSem, resztkami PO i tym co zostanie z lewicy....

Pytanie, kiedy Tusk, który kierownikuje teraz Radzie Europejskiej, zacznie być postrzegany w Polsce jako rycerz na białym koniu, który wróci do Polski by przywrócić normalność?

Można Tuska nie lubić, ale ostatnie 8 lat to dość stabilny wzrost, raczej pozytywny przekaz społeczny i pewnie niechęć "do Rudego" wygaśnie tak samo szybko jak niechęć do Buzka zmieniła się w najlepsze wyniki w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Ktoś się podejmie zgadywania? ;-)
Tutaj formularz ;-)

Podobne postybeta
Ingress i moje portale... ;-)
Przewidujemy wyniki wyborów ;-) - wyniki
Cud Tuska i Kopacz, polska medycyna bardziej wydajna niż niemiecka
Prosty test obiektywności dla zwolenników PiS/PO/whatever
Kontrrewolucja?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz