wtorek, września 22, 2009

OOo2GD w liczbach ;-)

Ciekawe wczoraj tylko 5150 maszyn sprawdzało czy przypadkiem nie ma nowej wersji OOo2GD, a dziś jest to 22527 i nadal rośnie ;-) [jako dziś liczy się chyba czas od 3 rano 21 września 2009 do 3 rano 22 września 2009].
Blisko 74% to wersje OpenOffice.org z rodziny 310 [króluje 310m11 build 9399, który sam robi prawie 46% ;-)].
Blisko 22% to rodzina 300.
A 3.5% to 2.4 i rodzina 680 :-) sam zresztą używam tej wersji ;-) bo niestety nie udało mi się nigdy skompilować działającej wersji wtyczki gdy korzystałem z SDK dla 3.0 i 3.1.

Ostatnio próbuję wzbogacić samą wtyczkę w możliwość pobierania dokumentów w formatach innych niż natywne formaty OO.org [nie dam głowy, ale Google Docs radzi sobie chyba lepiej z eksportem plików MS Word niż ODT].
Robię też przymiarki do wsparcia dla obsługi dzielenia się plikami.
Na liście jest też dodanie synchronizacji w locie, choć tu nie dam głowy czy ma to sens, bo jednak jeżeli zuploadujemy dokumentu z OO.org do Google Docs i pobierzemy ten sam dokument z Google Docs jako ODT to prawie na pewno nie dostaniemy takiego samego pliku i to nie tylko binarnie, ale także po zinterpretowaniu przez OO.org.

Jak na razie mam trochę innych zajęć więc prace są "w lesie", ale już słychać zza drzew jakieś stukanie, więc jest szansa ;-) Dużą zmianę w tworzeniu OOo2GD powinien przynieść nowy laptop ;-) którego powinienem w końcu kupić koło listopada [jak pojawi się jakiś fajny z Windows 7].

W ankiecie dotyczącej OOo2GD wypowiedziało się jak na razie 622 osób i większość jak się można było spodziewać używa OOo2GD do współpracy z Google Docs ;-)[teraz jest to już 22601 sprawdzeń ;-)]


Podobne postybeta
Przeszacowany Linux, Niedoszacowany Windows i Ukryty MacOS ;-) czyli o tym na jakich systemach używa się głównie OOo2GD
Kolczatka ;-) czyli próbujemy zastąpić Dziobaka ;-)
OO.org i Google Docs bez konwersji są tuż tuż ;-)
Uwolnić, nie uwolnić?
Podejrzanie szybko....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz