wtorek, lipca 21, 2009

Święty Garnek Chłodniczy

W kuchni mego legowiska zawitał ostatnio najnowszy wynalazek teologi eksperymentalnej - Święty Garnek Chłodniczy.

Święty Garnek Chłodniczy dzięki swojej unikatowej budowie pozwala na szybkie ochładzanie gorących napojów do temperatury pozwalającej na bezpieczne i komfortowe wprowadzenie ich do świątyni naszych ciał.

Budowa Świętego Garnka Chłodniczego bazuje na planie koła, które jak wiadomo jest figurą doskonałą, choć jak wskazały ostatnie badania kolistość nie wpływa na działanie urządzenia wprost, a jedynie poprzez fakt zapewnienia dużej powierzchni bocznej.
W Świętym Garnku Chłodniczym fluidy ciepła odbierane są od chłodzonego płynu poprzez ogrzewanie jego otoczenia, cały proces jest jednak bardziej wydajny niż proces bez użycia Świętego Garnka Chłodniczego z racji tego, że pojemność cieplna otoczenia znajdującego się w Świętym Garnku Chłodniczym jest cztery razy większa niźli pojemność cieplna powietrza. Stąd też fluidy uchodzą znacznie szybciej ogrzewając wnętrze Świętego Garnka Chłodniczego. Tenże zaś poprzez umieszczenie go na podłożu metalowym odprowadza ciepło do atmosfery.

Tenże jakże przydatny przyrząd powinien znaleźć się w każdym domu. Wzywamy więc odpowiednie czynniki do podjęcia starań w tem celu.

Święty Garnek Chłodniczy w trybie stand-byPodobne postybeta
Kalkulator marzeń ;-)
A mnie tam jednak prosty model klimatyczny przekonuje do twierdzenia, że mamy wpływ na zmiany klimatyczne i że globalne ocieplenie może być faktem
Kradziejski dekoder
Czemu małe pieski noszą ubranka, a duże psy nie?
Człowiek to dziwne zwierze....