niedziela, lipca 18, 2010

Jak socjaliści stworzyli globalne ocieplenie by uderzyć po kieszeni islamistów i Rosję ;-)

Ostatnio prawica ma trzy koniki, socjalistyczną Europę, ekspansję islamu i oszustwo z globalnym ociepleniem.
Oczywiście dobry prawicowy oszołom, wróć publicysta potrafi wszystkie te 3 rzeczy połączyć w jedną całość.
Zawsze stoi też za tym jakiś mistyczny spisek.
To ja dziś przedstawię alternatywne spojrzenie na problem :-)
Socjalistyczna Europa, socjalistyczne USA i wiele innych socjalistycznych [socjalistycznych wg. doktryny JKM i mu podobnych] krajów szerzy na świecie pogląd, że globalne ocieplenie wynika z działalności człowieka, głównie zaś ze spalania paliw kopalnych. W Europie to, w połączeniu z doświadczeniami z kryzysu energetycznego w latach 70 powoduje, że mamy jedne z najwyższych jeżeli nie najwyższe podatki na energię w świecie. Przez to spalamy mniej ropy naftowej na 1 mieszkańca niż np. USA czy Australia, spalmy jej nawet mniej na 1 mieszkańca niż Korea Południowa czy Japonia.
A to oznacza, że przeciętny Europejczyk płaci krajom produkującym ropę naftową w ciągu roku jakieś 750 dolarów [przy cenie baryłki 75,3 USD], a Amerykanin 1821,73 USD.
Czyli złe socjalistyczne podatki w Europie uderzają po kieszeni nie kogo innego jak tych znienawidzonych przez prawicę islamistów.
Czyli teraz ta część ze spiskiem - socjaliści z ekologami na świecie zawiązali spisek nazywający się "globalne ocieplenie" w celu zmniejszenia wpływów do kasy państw islamskich i Rosji.
Nie dziwota zresztą, że największy płacz przeciwko "propagandzie" globalnego ocieplenie słychać z krajów które żyją z ropy naftowej. Np. uwolnienie maili, które miało zacząć climategate było dziełem rosyjskich hackerów ;-)
Dlatego zwolenniku prawicy, musisz wybrać kogo nienawidzisz bardziej - islamu, socjalistów czy ekologów.
Jeżeli najbardziej nienawidzisz ekologów to spalaj jak najwięcej ropy naftowej, niestety oznacza to, że jeżeli spalasz tą ropę to tuczysz kiesy socjalistów [z podatków] i islamistów bo palisz ich ropę.
Jeżeli najbardziej nienawidzisz socjalistów to spalaj jak najmniej ropy i w ogóle zużywaj jak najmniej energii bo dzięki temu zagłodzisz ich bo nie "ukradną" Twoich pieniędzy w postaci podatków, tutaj jednak robisz dobrze ekologom i pośrednio dokopiesz islamistom.
Jeżeli zaś najbardziej nienawidzisz islamistów, to przestań w ogóle używać ropy naftowej i tu znów robisz dobrze ekologom, ale przy okazji dokopujesz socjalistom.
I co wybrałeś/wybrałaś? ;-)


Podobne postybeta
A mnie tam jednak prosty model klimatyczny przekonuje do twierdzenia, że mamy wpływ na zmiany klimatyczne i że globalne ocieplenie może być faktem
Strach się bać
Google vs terroryści
Szlak mnie trafia jak emocje sprzedają się lepiej od rozumu.
Dziwne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz