sobota, listopada 29, 2008

Idioci

Zauważyliście jak szybko i często przyklejamy innym etykietkę idioty?W szkole, zwykle to nasza klasa jest najlepsza, a inne są denne i chodzą do nich idioci...Na studiach, nasz wydział jest najlepszy i najtrudniejszy, inne są dla idiotów. Nasz kierunek jest też najlepszy na naszym wydziale, inne są dla słabeuszy i idiotów.W pracy, my techniczny jesteśmy lepsi od tych idiotów z handlowego, lub my handlowy jesteśmy lepsi od tych idiotów z technicznego. Tylko, że... w szkole dzieciaki w innych klasach myślały dokładnie to samo o nas, na studiach inne wydziały też uważały nas za idiotów, inne kierunki na wydziale też były przekonane o swojej wyższości, a w pracy pracownicy drugiego działu też uważają się za lepszych.... A ich jest zawsze więcej....Wniosek stąd prosty ;-) wszyscy jesteśmy idiotami, przynajmniej w oczach większości ;-)


Podobne postybeta
VRML
Jestem lepszy od UE ;-)
RE
Hermiona Granger ateistką! :-)
Algorytm - czemu w szkole nie uczą jak obliczyć pierwiastek? ;-)

2 komentarze:

 1. Myślę, że warto wysnuć bardziej ogólny wniosek - więcej ostrożności w myśleniu i wypowiadaniu pierwszych myśli.

  Ktoś może zrobić coś głupiego, nie uczyć się szybko, być niemiły itd.. ale nic nie zyskamy nazywając go (słusznie lub nie) - idiotą, głupkiem, czy też przy użyciu innych inwektyw.

  Spokojnie, nie musimy innych oceniać, niech sobie żyja jak chcą :)

  Tomasz Bartczak
  Racjonalny Developer

  OdpowiedzUsuń
 2. O, przepraszam, nie czesto, ostatnio raz na miesiac (a wliczajac mnie - raz na pol miesiaca). Dwa razy ostatnio zidiocialem.

  OdpowiedzUsuń