środa, maja 09, 2007

Generator programów

Stworzyłem właśnie genialne narzędzie, które jest w stanie wygenerować w skończonym czasie dowolny program komputerowy w postaci źródłowej jak i binarnej i to napisany w dowolnym języku programowania [narzędzie to umie nawet wygenerować program w nieistniejącym języku, przy czym wygeneruje także kompilator, lub program dla innego procesora i wygeneruje również emulator].
Dla prostoty użycia, tak by generator był w miarę przenośny program tutaj w wersji w Pythonie:

Drobną niedogodnością może być fakt, że program generuje rozwiązania w postaci plików ZIP [choć teoretycznie może wygenerować też JARa, EXEka, JSa, HTMLa, OCXa i multum innych formatów], z których trzeba wybrać ten odpowiedni.....

Np. program w powyższym przypadku wygeneruje pewną liczbę [dokładniej 10 do potęgi 50504452.6 plików ;-)], z których trzeba wybrać ten, lub te odpowiednie [prawdopodobnie dla większości programów które chcemy uzyskać generator wygeneruje więcej niż jedno poprawne rozwiązanie].

[Tak to jest dowcip ;-) i raczej długo jeszcze nie będzie komputera który będzie w stanie wykonać ten program.... a w ogóle w programie jest błąd ;-) kto go umie wskazać? ;-)]


Podobne postybeta
Potfór ;-) czyli generator z yield w Java'ie
Tunel... ciąg dalszy ;-)
Dalsze zachwyty nad C++ ;-)
Pole niemocy twórczej ;-)
Informacja źródłowa

1 komentarz:

  1. Z braku chętnych do wskazania błędu ;-) Są dwa, pierwszy drobniejszy to nadmiarowy else, poważniejszy ;-) to sposób nazywania plików wynikowych, są dwie możliwości albo gdy wygenerujemy tyle plików, że w i dojdzie do przepełnianie to poleci nam nieobsługiwany wyjątek, albo licznik nam się z czasem przekręci i zaczniemy nadpisywać pliki ;-)

    OdpowiedzUsuń